

1 850 ₴
Ковдра з підігрівом HU 665 Medisana - комфортна та безпечна ковдра з електронагріваьними елементами, що зробить ваш сон спокійним та забезпечить оптимальну температуру тіла. Завдяки контролеру (пульту) можна відрегулювати оптимальну температуру під користувача в межах від (30) до (55) град., а завдяки функції автоматичного відключення після закінчення приблизно 3-х годин роботи можна не перейматися про розхід електроенергії. Ковдра виготовлена з дихаючого флісу, м'якого та приємного на дотик.
Переваги ковдри:
Характеристики:
Застереження:
Дотримуйтеся правил користування зазначених вище списком!
* Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення й можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Medisana |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 150 см |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Машинне прання | Так |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Розмір | Односпальний |
| Тип | Електричні ковдри |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 см |